Głównej zawartości

INFORMACJA – DANE OSOBOWE

Szanowni Klienci i Współpracownicy Spółdzielni Socjalnej FADO,

od dnia 25 maja 2018 r. obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnego przepływu (Rozporządzenie).
W związku z powyższym informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem w celu realizacji zleceń i projektów i misji statutowej Spółdzielni. Państwa dane osobowe są przechowywane do czasu zakończenia realizacji zlecenia bądź umowy o dofinansowanie projektu.
Kategorie danych osobowych obejmują m.in. imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, adres zamieszkania, dane dedykowane do procesu/usługi/projektu.
Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej.
Każdy z Państwa ma prawo dostępu do treści swoich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania , którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji oraz profilowaniu.
Jednocześnie informujemy, że mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku, gdy uznają Państwo, że przetwarzanie ich danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.
Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Spółdzielnia Socjalna FADO, ul. Nawrot 94/96, 90-040 Łódź, w imieniu której w sprawach związanych z ochroną danych osobowych decyzje podejmuje prezes.
Kontakt w sprawie danych osobowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..